Рецепти

Припрема 25 минута: 10 минута припреме: 15 минута број порција: 4 тежина: Једноставно ћете изненадити своје домаћинство и госте овим јелом. Састојци: 4 пилећа прса. пилетина бујон 1/2 шоље лук (или лук) 4 ком. биљно уље 3 кашике. сирће 2 кашике. џем од кајсије (или џем) 2 кашике.

Опширније

40 минута припреме: 15 минута припреме: 25 минута број порција: 6 тежина: Само врхови мркве дају парадајзу необичан, занимљив укус и арому. Састојци: парадајз 3-5 кг врхови мркве 4-5 гранчица воде 5 л шећер 20 ст.л. со 5 тбсп Оцат 9% 350 мл Припрема: Парадајз испеците, исецкајте чачкалицом или упарите на неколико места у близини стабљике и чврсто их ставите у стерилисане тегле са лишћем мркве, сипајте кипућом водом.

Опширније

Припрема 80 минута: 30 минута припреме: 50 минута број порција: 6 тежина: Једноставно Упркос обиљу састојака у рецепту, прављење такве супе уопште није тешко. Супа је веома мирисна, хранљива и невероватно укусна. Састојци: Паста 280 г Купус четвртина на челу парадајз 5 парадајза лук 2 ком.

Опширније

Припрема за 1 сат: 20 минута припреме: 40 минута број порција: 2 тежине: Само за љубитеље зачињених, мало оштрих припрема, таква лецхо ће се свидети. Састојци: патлиџани 2 кг слатке паприке 0,5 кг горке паприке 1-2 комада чешњака 100 г сока од парадајза 1 л биљног уља 1 шоља сирћета (9%) 100 мл шећера 100 г соли 2 кашике.

Опширније

10 минута припреме: 5 минута припрема: 5 минута број порција: 2 тежине: Само јагода замрзнута десерт - једноставна и укусна! Састојци: 500 г јагода мед 1/4 шоље ликера (или вотке) 1 кашика. сок од лимуна према укусу Припрема: Јагоде, огулити и исецкати у блендеру у облику глатког пиреа.

Опширније

1 минута припреме: 15 минута припреме: 1 сат број порција: 2 тежина: Врло једноставна Освежавајућа салата са ненаметљивом оштром нотом. Састојци: краставци 2 ком. Лук 2 тбсп. копар 2 кашичице бело сирће 1 шоља воде 3/4 шоље шећера 1 1/2 кашичице сол 1/2 тсп павлака по укусу Паприка према укусу Припрема: Краставце се нарезује на што је могуће мање танке прстене.

Опширније

45 минута припреме: 15 минута припреме: 30 минута број порција: 4 тежине: Само хладна јуха са хрскавим краставцем и свежим ароматичним зеленилом је оно што вам је потребно за вечеру у врелом летњем поподневу. А ту јуху можете послужити са печеним кромпиром. Састојци: репа са врховима 0,5 кг краставаца 3-5 ком. Копар 2 кашике.

Опширније

Припрема 45 минута: 15 минута припреме: 30 минута број порција: 4 тежина: Једноставно Веома укусна и нискокалорична припрема за дијеталне навијаче. Састојци: тиквице 1 кг слатке паприке 1 кг црног лука 0,5 кг биљног уља 100 г сирћета (9%) 4 кашике. шећер по укусу со према укусу Припрема: Сквош, лук и бибер темељно исецкати и пржити у биљном уљу.

Опширније

20 минута припреме: 10 минута припреме: 10 минута број порција: 2 тежине: Врло једноставно У само неколико минута можете направити укусан, богат и здрав доручак за целу породицу од једноставних састојака. Састојци: зобена каша 1 кашика. јаја 2 комада тврди сир 100 г шунка 100 г зелени лук 2 кашике.

Опширније

Припрема за 13 сати: 15 минута припреме: 40 минута број порција: 3 тежина: Једноставно домаћи бобицни марсхмаллов је врло њежан, прозрачан и мирисан! Покушајте да га скухате бар једном, и заљубит ћете се у ову деликатност заувијек. свеже бобице 250 г шећера 680 г белог белика 2 ком воде 180 г агар-агар 12 г лимунске киселине прстохват шећера од шећера по укусу Масх 250 г свежег бобичастог воћа (јагоде, коштице вишње, рибизле или боровнице).

Опширније

1 сат припреме: 20 минута припреме: 40 минута број порција: 10 тешкоћа: Немачка је једноставно позната по својим колачима, посебно за јабуке. Свака њемачка домаћица има на лагеру једноставан рецепт за такву торту, коју може брзо припремити за вечерњи чај. Ево једног од ових рецепата. Састојци: јабуке 3 ком.

Опширније

45 минута припреме: 20 минута кухања: 25 минута број порција: 4 тежине: Само гриловани лосос, ово гурманско јело са лаганом аромом дима. Пикантни сос ће додати зачин. Састојци: филе лососа 4 ком. бели лук 2 цловес соја сос 4 тбсп. Мед 4 кашике. сирће 2 кашике. сок од ананаса 2 кашике.

Опширније

10 минута припреме: 5 минута кухања: 5 минута број порција: 6 потешкоћа: само десерт "а ла цхеесецаке", који не мора бити печен. Састојци: јагоде 500 г крем сира 100 г шећера у праху 1/4 шоље ваниле 1/2 кашичице. крекер за окус чоколаде по укусу слаткиша по укусу Припрема: Репове јагода резати ножем и извадити језгро.

Опширније

30 минута припреме: 10 минута припреме: 20 минута број порција: 12 сложености: Једноставно Ово није класичан адјика рецепт, али ова варијанта ће свакако привући љубитеље необичних гастрономских експеримената. Састојци: шљива 5 кг воде 6 шоља белог лука 600 г црвене паприке 4 кашичице. млевени црни бибер 2 сата

Опширније

Припрема за 1 сат: 5 минута припреме: 55 минута број порција: 3 тежина: Само започните дан са кашом! Корисно је и веома укусно, поготово ако га додате циметом и бобицама сушене бруснице. Састојци: пиринач 150 г воде 1,5 кашике. млеко 2,5 ст. маслац 4 кашике. Мед 1 кашика. шећер 1 жлица.

Опширније

25 минута припреме: 15 минута кухања: 10 минута број порција: 4 потешкоћа: Само са хрскавом корицом и меканим куглицама од сира унутра можете кухати за дружење са пријатељима. Послужите ово јело са умацима. Састојци: моцарела сир 300 г јаје 2 ком. брашно 100 г крушне мрвице 200 г сушеног чешњака 1/4 х.

Опширније

10 минута припреме: 5 минута кухања: 5 минута број порција: 1 тежина: Врло једноставно Када обичан путер постане досадан, можете направити зачињено уље. Састојци: маслац 1 паковање мешавина биља 1/2 шоље соли по укусу млевеног црног бибера према укусу Припрема: У посуду помијешајте омекшани маслац и сјецкано биље.

Опширније

30 минута припреме: 20 минута кувања: 10 минута број порција: 10 тешкоћа: Само такви патлиџани су веома укусни и укусни. Изузетно ће изгледати на свечаном столу међу осталим грицкалицама. Састојци: патлиџана 10 кг купуса 1 глава шаргарепе 5 ком. корен першуна 10 ком.

Опширније

Припрема за 1 сат: 30 минута припреме: 30 минута број порција: 1 сложеност: Једноставно Јединственост овог рецепта је уз водку слану воду. Као резултат тога, купус испада врло укусан и хрскав, а окус алкохола се уопће не осјећа. Састојци: бијели купус за укус сока од морског укуса за окус сјеменки копра и кушање водке за кушање сјеменки коријандера (по посуди) 50 мл Припрема: ситно засеците купус, нарежите шаргарепу на корејски начин (или на велики ренде).

Опширније

20 минута припреме: 10 минута припреме: 10 минута број порција: 4 тежина: Врло једноставна Необична комбинација укуса сланог, слатког и горког. Састојци: кувана репа 3 ком. Рукула 1 гомила фета сира 150 г ораха 2/3 чаше чешњака 1 каранфилић биљно уље 1/4 шољице оцат 1/4 шољица Припрема: Очистите кухану репу и изрежите на танке кришке.